Subtotal DKK 0,00
Moms DKK 0,00
Total DKK 0,00
Firmanavn
Navn
Adresse
Postnr.
By
LandDanmark
Momsnr.
E-mail
Telefon
MenuKollektion

Din indkøbskurvLuk

SubtotalDKK 0,00
Moms udgør i altDKK 0,00
TotalDKK 0,00

Kontakt os


DMTonline ApS
Kjeldgaardsvej 1
DK-9300 Sæby
Danmark

Tlf.: +45 98 46 13 33
Fax. +45 98 46 78 77
Mail: info@dmtonline.dk

CVR: 21815837

Åbningstider:
Man - tors.: 8 - 17
Fredag: 8 - 16
eller efter aftale


Direktør:
Solveig Sørensen +45 9846 1333
solveig@dmtonline.dk

Indkøb & teknisk support:
John Sørensen +45 9846 1333
john@dmtonline.dk

Salg:
Ole Ingby +45 9846 1333 (Salgschef)
ole@dmtonline.dk

John Winther Johnsen +45 9846 1333
jwj@dmtonline.dk

Jan Jensen mobil: +45 9339 1333
jan@dmtonline.dk

John Sørensen +45 9846 1333
john@dmtonline.dk

Kommunikation & Marketing:
Gitte Elisabeth Berg +45 9846 1333
gitte@dmtonline.dk

Anita Toft Pedersen

Teknikere:
Jens Buus +45 9846 1333
jens@dmtonline.dk

Jesper M. Jensen


Produktion:
Dorthea Hesselvig (Produktionsansvarlig)

Quyen Le Lu

Lager:
Mads Bastian +45 9846 1333
lager@dmtonline.dk

Bogholderi:
Susanne Hansen +45 9846 1333
susanne@dmtonline.dk

Solveig Sørensen +45 9846 1333
solveig@dmtonline.dk

DMTOnline.dk Newsletter Tilmeld dig vores nyhedsbrev nu